Veronika Křížová

JUDr. Veronika Křížová, LL.M.

veronika.krizova@ak-kp.cz
tel. ústředna: +420 224 819 334

Reg. č. ČAK: 15860
: 03661296

Sídlo: Rybná 9
110 00 Praha 1

Životopis

Veronika Křížová absolvovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Během studia absolvovala studijní pobyt na Právnické fakultě Humboldt-Universität zu Berlin. Po dokončení vysokoškolského studia pracovala v Evropském parlamentu v Bruselu. V roce 2009 nastoupila na roční studijní pobyt na Státní univerzitu v Petrohradě. V roce 2011 získala titul LL.M. na Právnické fakultě University of California, Berkeley. Získala také BCLT Law & Technology Certificate tamtéž. Absolvovala pracovní stáže v advokátních kancelářích William Dansie ve Washingtonu D.C. a Weingrad & Weingrad, LLP v New Yorku. S Advokátní kanceláří Kříž a partneři s.r.o. spolupracuje od roku 2009, nejprve jako advokátní koncipient a poté jako advokát.

Členství

Je členkou Mezinárodní asociace profesionálů v oblasti ochrany soukromí (IAPP - The International Association of Privacy Professionals).

Zaměření

JUDr. Veronika Křížová, LL.M. se specializuje na právo duševního vlastnictví, zejména na právo na ochranu osobnosti a proti nekalé soutěži. Dále se věnuje právu občanskému. Provádí analýzy a podílí se na vypracování právních stanovisek. Hovoří anglicky, německy a rusky.

Specializace

Vyhledat právníka